Повод за гордост!

За нас е огромна чест, наш учител – госпожа Валентина Котева да бъде един от наградените учители от Община Благоевград за “БУДИТЕЛ НА БЛАГОЕВГРАД”.

Тази награда е признание не просто за висок професионализъм, но и за огромното сърце, с което госпожа Котева пристъпва в нашето училище всеки ден. Чрез съчетаването на традиционната мъдрост и съвременните, интерактивни методи на преподаване, тя успява да запали искрата на любознателността у нашите ученици, да ги мотивира да мислят критично, да творят и да вярват в собствените си сили.


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *