С много вълнение, емоции и впечатляващи ръчно изработени изделия, учениците от СУ “Иван Вазов”- Благоевград представиха достойно своето училище по време на четиринадесетото издание на “Панорама на училищата- 2026 г.”. Те посрещаха посетителите с усмивки, ентусиазъм и увереност, като с гордост разказваха за училищния живот, постиженията и дейностите, в които участват.

Щандът на училището привлече вниманието на множество гости със своята креативност, разнообразие и уютна атмосфера. Жителите на града бяха истински очаровани от младите възпитаници на училището, които със своето възпитание, артистичност и позитивно настроение успяха да създадат незабравимо впечатление.

Участието в инициативата се превърна в повод за гордост както за учениците и техните преподаватели, така и за цялата училищна общност, която за пореден път показа своя дух, талант и стремеж към развитие.


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *