Малките художници превърнаха белите тениски в истински летни картини. С много старание и радост те рисуваха слънца, морски вълни, палми, цветя, сладоледи и всичко, което свързват с лятото и щастливите моменти. Всяка тениска стана уникална – точно като всяко дете.
Един прекрасен ден, изпълнен с незабравими спомени, много смях и цветно настроение! Пожелаваме на всички първокласници весело, слънчево и безгрижно лято, изпълнено с игри, приключения и много усмивки!
г-жа Георгиева и г-жа Тунтевa















