Последният учебен ден за първокласниците от 1.Б клас на СУ “Иван Вазов” град Благоевград беше изпълнен с усмивки, настроение и много цветове. След една вълнуваща година, пълна с нови знания, приятелства и първи успехи, децата отпразнуваха началото на лятната ваканция по най – красивия начин – с творчество и въображение.

Малките художници превърнаха белите тениски в истински летни картини. С много старание и радост те рисуваха слънца, морски вълни, палми, цветя, сладоледи и всичко, което свързват с лятото и щастливите моменти. Всяка тениска стана уникална – точно като всяко дете.

Един прекрасен ден, изпълнен с незабравими спомени, много смях и цветно настроение! Пожелаваме на всички първокласници весело, слънчево и безгрижно лято, изпълнено с игри, приключения и много усмивки!

г-жа Георгиева и г-жа Тунтевa


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *